Realizace skleněného zábradlí


Skleněné zábradlí

Skleněné zábradlí je novodobým prvkem oblíbeným v interiéru i exteriéru. Je ideálním řešením pro moderní domácnosti i firemní prostory, kde zaujme jednoduchým designem a čistým stylem. Zábradlí ze skla je při profesionální instalaci stejně funkční jako jakékoli jiné zábradlí z alternativních materiálů, navíc nabídne unikátní vzhled.

Skleněná zábradlí jsou absolutně bezpečná. Všechny hrany pečlivě obrušujeme, čistíme a finálně leštíme pro docílení příjemného kontaktu s plochou. Na vaše přání lze zábradlí osadit madlem, nikoliv však z důvodu bezpečnosti, ale spíše pro váš pocitnebo pro docílení interiérové dokonalosti.

Pokud hledáte nenáročné řešení pro soukromé nebo komerční plochy, jsou celoskleněná zábradlí jasnou volbou. Nabízí bezpečnou možnost v exteriéru i interiéru a vnáší do prostoru vzdušnost a originalitu. Zábradlí ze skla se tak může stát dominantním architektonickým prvkem pro vaši terasu, balkon nebo schodiště. Pokud hledáte řešení do bytu, rodinného domu nebo kanceláře, můžeme vám skleněná zábradlí s klidným svědomím doporučit.

Použité materiály

Celoskleněná zábradlí jsou ideální pro soukromé i komerční prostory, pro vnější i vnitřní plochy. K výrobě skleněných zábradlí používáme dva druhy skel zpracovaných podle požadavků schválených norem, a to bezpečnostní lepené (VSG) nebo bezpečnostní lepené a kalené (ESG/VSG). Podle realizace vám rádi poradíme, jaké sklo vybrat.

Pro dosažení maximální kvality výrobku používáme pokročilé technologické postupy. Pod naším dohledem tak vzniká speciálně upravené bezpečnostní sklo, které je mimořádně pevné, odolné vůči poškození a teplotním vlivům. Sklo většinou dodáváme v průhledném provedení, nabízíme ale i pískování. Vše záleží na domluvě, povrch skleněných desek můžeme upravit a vyrobit sklo ve vámi požadovaném designu.

Díky moderním technologiím, důslednému systému kontroly kvality a především díky našim zaměstnancům vám můžeme nabídnout sklo pro vaše zábradlí v mimořádné kvalitě a dostupné ceně.

Skleněná zábradlí nejčastěji vyrábíme ke schodištím, ale instalujeme i do mezipater, na ochozy, terasy, zimní zahrady, balkony nebo k bazénům.

Objevte pro svůj interiér nebo exteriér moderní a zároveň odolný materiál, který najde široké uplatnění a nabídne nové možnosti. Vysoce odolné a bezpečné sklo v různém provedení poskytne jedinečný vzhled, příjemné světlo, prostor provzdušní a zlehčí.

Chceme si být jisti, že skleněné zábradlí bude splňovat vaše přání a předpoklady. Proto se každému návrhu pečlivě věnujeme, abychom vám vyšli vstříc a zároveň splnili všechny bezpečnostní a statické požadavky. Důkladně prověřujeme veškeré aspekty plánu pro záruku příjemného používání a vaší spokojenosti.


Poptávkový formulář


Lukáš Koníček
+420 725 772 589