Skleněné stěny, příčky a industriální stěny


Skleněné stěny a příčky

Vedle skleněného zábradlí instalujeme i skleněné stěny a příčky. Poskytujeme profesionální realizace skleněných stěn pro soukromé i komerční prostory. Skleněná příčka představuje moderní systém pro rozdělení vnitřního prostoru. Skleněné stěny nabízí inteligentní řešení plochy, a zároveň představují moderní designový prvek.

Použité materiály

Skleněné dělící stěny jsou ideální pro soukromé i komerční prostory. K výrobě skleněných příček používáme dva druhy skel zpracovaných podle požadavků platných norem, a to bezpečnostní lepené (VSG) nebo bezpečnostní lepené a kalené (ESG/VSG). Podle realizace vám rádi poradíme, jaké sklo vybrat. Skleněné stěny se dělají z kaleného skla ESG o tlouštkách 8,10,12mm, nebo lepeného bezpečí skla (ESG,VSG)

Pro dosažení maximální kvality výrobku používáme pokročilé technologické postupy. Pod naším dohledem tak vzniká speciálně upravené bezpečnostní sklo, které je mimořádně pevné, odolné vůči poškození a teplotním vlivům.Sklo většinou dodáváme v průhledném provedení, mléčném(sklo matelux)nabízíme ale i pískování,digi potisk. Vše záleží na domluvě, povrch skleněných desek můžeme upravit a vyrobit sklo ve vámi požadovaném designu.

Prostor můžeme rozdělit skleněnou stěnou nebo skleněnou stěnou v kombinaci s moderními kovovými prvky. Skleněná příčka tak umožní chytrou změnu dispozic prostoru v interiéru a zároveň nabídne nadčasové řešení.

Skleněné stěny a příčky vyrábíme v naší dílně, kde dohlížíme na celý postup výroby od prvního zaměření po finální realizaci u vás doma nebo v kanceláři. Díky létům praxe a získaných zkušeností vám nabídneme nejvhodnější řešení pro rozdělení prostoru. Zrealizujeme vnitřní i venkovní skleněné stěny, posuvné skleněné stěny, skleněné příčky, skleněné stěny do koupelny. Můžete si vybrat z nabídky kovových doplňků, povrchových úprav a pískování.

Stěny ze skla svým unikátním designem poskytují účelné řešení, které dokáže rozdělit prostor a zároveň působí moderním a čistým dojmem. Skleněná stěna navíc dokáže plochu opticky zvětšit, provzdušnit a prosvětlit.

Svěřte váš nápad do rukou profesionálů, rádi vám odpovíme na vaše dotazy, společně probereme návrh a profesionálně zajistíme bezpečnou instalaci.

Abychom zajistili, že skleněná stěna bude splňovat vaše přání, každému návrhu se individuálně věnujeme. Jedině tak si můžeme být jistí, že splníme stanovené statické a bezpečnostní požadavky a zároveň vám vyjdeme maximálně vstříc. Důkladně prověřujeme veškeré aspekty plánu, abychom pro vás zrealizovali bezproblémové provedení skleněných stěn a příček.

Nabízíme různorodá řešení, dělící skleněné stěny, posuvné skleněné stěny, a to v různých provedeních, vše přizpůsobíme vašim představám, finančním možnostem a prostorovým dispozicím.

Sklo je efektní přírodní materiál, který interiéru propůjčí lehkost a nadčasový design. Skleněná stěna poskytuje výhodné řešení do koupelen, sprchových koutů, je vhodná jako dělící příčka do jídelen, obývacích pokojů, ložnic, šaten ale i obchodních center a recepcí. Stěny montujeme také u schodišť, v podkroví a jiných atypicky řešených prostorech.

Díky široké nabídce povrchových úprav můžeme navrhnout různý rozptyl světla a umožnit tak částečné prosvětlení. Takovým řešení poskytneme místnosti dostatek soukromí, například pro firemní porady. Skleněné stěny vyrábíme v naší dílně z bezpečnostního kaleného skla. Oproti klasickému sklu je kalené sklo několikanásobně pevnější, odolnější proti nárazům a tepelným vlivům. Vyrábíme tak pro vás sklo, které je bezpečné, odolné, a zároveň propůjčuje prostoru moderní vzhled.

Do skleněných stěn vyrábíme různé systémy otevírání, a to otočné, posuvné do pouzdra, posuvné na stěnu nebo kyvné.Nabízíme široký výběr skel, povrchových úprav i druhů kování.

Dalším benefitem skleněné stěny je odhlučnění. Skleněná příčka tak může sloužit i jako izolační vrstva v přenosu zvuku, a to jak v obytných tak soukromých prostorech.

Díky našim zkušenostem profesionálně navrhneme skleněnou stěnu pro ideální dispoziční řešení vašich požadavků. Zároveň efektivně sladíme instalaci v prostoru, abychom docílili harmonického vyvážení prvků v místnosti.

Máte netradičně řešené bydlení, firemní prostory nebo jinak nestandardní dispozice?Skleněné stěny vyrábíme našim zákazníkům na míru, rádi vám vyjdeme vstříc. Dodáváme i nadstandardní rozměry a tvary skel, určitě najdeme společnou cestu.


Poptávkový formulář


Lukáš Koníček
+420 725 772 589