Realizace skleněných dveří


Skleněné dveře a skleněné posuvné dveře

V našem sortimentu vedle skleněného zábradlí, stěn a příček instalujeme také skleněné dveře, které jsou oblíbenou alternativou dveří z jiných materiálů. Díky sklu můžeme do místnosti vpustit světlo, provzdušnit ji, zútulnit nebo propůjčit moderní nádech.

Vyhledávaným prvkem v interiérech jsou celoskleněné dveře, které místnosti dodají nevšední vzhled a originalitu. Skleněné dveře umésťujeme do bytů, rodinných domků i firem. Svým provedením se hodí i do koupelen, sprchových koutů a saun. V halách a kancelářích často instalujeme dvoukřídlé celoskleněné dveře nebo dveře posuvné.

Materiálem pro výrobu je bezpečnostní kalené sklo, které zajišťuje odolnost proti nárazům a poškrábání. – dopíše se podle informací

Možností ve světě skla je nespočet, nabízíme skleněné posuvné dveře, skleněné otočné dveře nebo dveře zasazené do zárubně, zaleží na dohodě a preferencích klienta.Dveře vyrábíme vždy na míru. Nabídka skel je široká, stejně tak možnosti dalších designů. Vybírat můžete z povrchových úprav i druhů kování.

Instalaci skleněných dveří běžně provádíme v koupelnách, kde vsazujeme posuvné nebo otočné dveře s jemným pískováním, které poskytnou soukromí a zároveň do místnosti propustí příjemné světlo. Poptávané jsou také skleněné dveře u sprchových koutů.

Díky našim zkušenostem profesionálně navrhneme ideální dispoziční řešení vašich požadavků a skleněné dveře odborně nainstalujeme. Společně tak můžeme vytvořit jedinečný prostor, který perfektně splní svůj účel a kde se budete cítit příjemně.

Skleněné dveře vyrábíme podle požadavků a návrhů klienta. U každé realizace se snažíme skloubit představy zákazníka s našimi zkušenostmi a docílit tak perfektního výsledku. Oblíbené jsou celoskleněné dveře, dvoukřídlé skleněné dveře a posuvné dveře, záleží na dispozicích prostoru, vašich možnostech a přáních. Při návrhu vám rádi pomůžeme a vše vysvětlíme.


Poptávkový formulář


Lukáš Koníček
+420 725 772 589